18 Ocak Cuma günü vizyona girecek film, Çiçero’nun hayatını ilk kez beyaz perdeye taşınıyor. Film büyük bir casusluk macerası anlatıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz Büyükelçiliğinde uşak olarak görev alan İlyas Bazna, İngiltere’nin önemli belgelerini Almanya’ya sızdırır. Kod adı Çiçero olan Bazna’nın icraatları tüm dünyayı etkileyecektir. Filmde Çiçero’nun casusluk hikayesinin yanı sıra savaşın etkileri ve Hitler’in hayalindeki ari ırkı yaratmak için yaptıkları da anlatılıyor.

Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik’in başrolde olduğu filmde Ertan Saban, Tamer Levent, Selen Öztürk ve Altan Erkekli de yer alıyor.

Serdar Akar’ın yönettiği, Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik’in başrolleri paylaştığı, tarihte Yüzyılın Casusu olarak adlandırılan ÇİÇERO’nun hayatından uyarlanan filmin güçlü oyuncu kadrosunda, Ertan Saban, Tamer Levent, Cem Kurtoğlu, Murat Garipağaoğlu, Mehmet Ulay, Altan Erkekli, Mehmet Esen, Selen Öztürk, Çiğdem Selışık Onat, Levent Ülgen, Açelya Özcan, Aylin Kılınçarslan ve Mehmet Ezel Özgün yer alıyor.
Adolf Hitler’den Winston Churchill’e filmin tüm ana karakterlerinin yer aldığı afişi grafik sanatçısı Koray Güler tasarladı.