Bizim Hikayemiz

’ Ajansımız Türkiye de, her yaş grubundan kişilerde bulunan yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli alt yapıyı sağlıyor, eğitim ve motivasyon programı hazırlıyor. ’’

Bünyemize dahil ettiğimiz oyuncuların ve modellerin çeşitli güçlü yönlerini kucaklayan sistemimiz ile yeni yüzler kurmaya odaklandık ve mevcut kadromuzu da her geçen gün kariyer hedeflerine yakınlaştırdık.

Oyuncularımıza ve modellerimize sorduğumuz soru şudur "Siz kimsiniz? Güzelliğinizin arkasındaki güç nedir? "

Bu soru ile fiziksel güzellikten çok daha fazlasını görebilmeyi hedefledik. Yetenekleriniz , öğrenebilme hevesiniz , kabiliyetinizi geliştirme arzunuz ve disipline bakış açınız ; bizlerin cast sektöründeki seçim kriterlerimizi belirliyor. İçinizdeki gücü dışarıya vurabilmek için alanında uzman ekibimiz ile özenle çalışıyoruz.

Unutmayın ki televizyon kanalları, beyaz perde ya da podyum gibi mecralar sürekli dönüşüme, globalleşmeye en hızlı uyum sağlayan sektörlerden birisi olarak bu süreçte önemli bir rol üstlenir. Buda büyük bir üretkenlik gerektirir. Her üretkenlik için yeni ihtiyaçlar doğacaktır. Bir çok yapım , yönetmen , cast direktörleri, reklam ajansları ve marka moderatörlerinin yeni yüzler arayışı bu yüzdendir.

Ajansımız tam da bu noktada titiz, özgün tavır ve dinamik yapısının gerektirdiği şekilde ; tüm deneyimlerini sizlerden aldığı ilham ile birleştirerek ve bir çok oyuncunun hayal ettiği noktaya gelmesini sağlıyoruz.
İçinizdeki gücü profesyonel hale getirmek için ihtiyacınız olan tüm aşamaları birlikte etüt ediyoruz. Ve doğru proje doğru oyuncu /model algısını hem kurumsal açıdan hem de bireysel gelişiminiz açısından maximum verime ulaştırıyoruz.

Ekip

Özgül Canişçi

Kurucu

Özgül (Yağmur) Şenova

Operasyon Yöneticisi

Aslı Şenay

Finans Sorumlusu

Nur Yıldız

Cast Direktörü

Kaan Muratlı

Eğitim Koordinatörü

Merih Gür

Cast Danışmanı

Beyhan Ateş

Cast Danışmanı

Özgün Uslu

Cast Danışmanı