Prodüksiyonunu 1441 Productions’ın, yapımını ise İrfan Şahin’in üstlendiği Akrep dizisinde yılın en çok konuşulan oyuncularından birisi olan Evrim Alasya sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.

Kırmızı Oda dizisiyle adından çok bahsettiren ve dizide Meliha karakterini canlandıran Evrim Alasya, dizinin kısa sürede parlamasına çok büyük katkıda bulunmuştu. İlk yedi bölümün ardından Meliha karakterinin hikayesinin bitmesiyle diziden ayrılan Evrim Alasya diziden ayrılmış ve bu ayrılık sonrasında da dizinin reytinglerinin düştüğü gözlemlenmişti. Evrim Alasya, Akrep dizisi ile birlikte 11 Aralık Cuma gününden itibaren Kırmızı Oda’nın reytinglerine rakip olacak!

Üstlendiği Ferda Kendirci rolü ile ekranların en çok konuşulacak karakterlerinden biri olmaya hazırlanan Evrim Alasya; dizide geçmiş günahların intikamını almaya yeminli, hırslı bir karakteri canlandıracak.

Senaryosunu Erkan Birgören’in yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Gökçe Usta’nın oturduğu dizide, Demet Akbağ’ın canlandırdığı Perihan Emgen’le kıyasıya bir iktidar savaşına tutuşacak olan Ferda Kendirci (Evrim Alasya), ölümcül zekası ve manipülasyon yeteneğiyle izleyiciyi son derece etkileyecek.

Geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi Akrep, Cuma akşamı ilk bölümüyle Star TV’de izleyiciyle buluşacak.